Contactpersonen

Power Sales, +31 252 216 650

Algemeen info@powerplastics.com     +31 252 216 650  
Hein Braaksma hein@powerplastics.com +31 252 216 650
Michel Kok michel@powerplastics.com +31 252 216 650
Rosa van der Slot rosa@powerplastics.com +31 252 216 650

 

Product specialisten, +31 252 216 650

Irrigation Maurice di Stefano maurice@powerplastics.com  +31 627 017 579
Valves Hein Braaksma hein@powerplastics.com +31 653 534 566
Filters & sprinklers Albert van de Heuvel albert@powerplastics.com +31 646 400 690

 

Accountmanagement,  +31 252 216 650 

Cees Paauwe cpaauwe@powerplastics.com +31 651 093 030
David de Wit david@powerplastics.com +31 657 020 280

 

Warehouse & Logistics, +31 252 216 650

Eelco Jongen balie@powerplastics.com +31 610 306 521
Ed van der Zwaan balie@powerplastics.com +31 252 216 650
Jouk van Veen balie@powerplastics.com +31 252 216 650

 

Administration & invoicing, +31 252 216 650

Rosa van der Slot rosa@powerplastics.com +31 252 216 650

 

Management, +31 252 216 650

Gert-Jan de Ruiter gertjan@powerplastics.com
Maurice di Stefano maurice@powerplastics.com

Deze pagina delen:

Vraag informatie aan

Wij bieden een volledige reeks producten & diensten aan die speciaal kunnen worden afgestemd op uw wensen en voorkeuren. Denk aan Power Plastics als een uitbreiding op uw mogelijkheden, die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen met de grootste zorg voor uw budget en tijd.

Informatie aanvragen »